O nama / Auto Škola "Royal Blue"

Deset godina iskustva u osposobljavanju kandidata

Auto škola ROYAL Blue bavi se stručnim osposobljavanjem kandidata iz oblasti propisa o bezbednosti saobraćaja i upravljanja motornim vozilima „B“kategorije. Naš prvenstveni cilj jeste da svakog kandidata naučimo da bude dobar vozač, kako bi doprineli što bezbednijem i kvalitetnijem saobraćaju.

Iskustvo potvrđuje da su strpljenje, trud i  kvalitetan rad neophodni da biste postali stabilan vozač. Sa ponosom možemo reći da iza nas stoji na hiljade zadovoljnih kanditata, sada već vozača, koji su naša najbolja preporuka.

Naš tim predavača i instruktora čine ljudi sa dugogodišnjim iskustvom u ovom poslu. U slučaju da želite dodatne informacije, a nemate vremena da dođete do auto škole, možete da nas kontaktirate na broj 060 366 00 24,  u cilju pružanja dodatnih informacija.

Vaša volja i naša profesionalnost doprineće zajedničkom uspehu!
Dobrodošli!

Vozni park sa modernim vozilma renomiranih proizvodjača - BMW, Audi, VW i Ford.